Przedszkole Miejskie w Maszewie: rok szkolny 2020 - 2021

19 sierpnia 2020 15:23 | Komunikaty

Informacja dla Rodziców dzieci nowo przyjętych

Szanowni Państwo

Bardzo się cieszymy, że wybraliście naszą placówkę jako tę, do której mają uczęszczać Wasze pociechy.

Z powodu pandemii, nie mogliśmy spotkać się w czerwcu, dlatego przesłałam każdemu list do Waszego dziecka, abyście mu go przeczytali i choć w części wspólnie przygotowali się do rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.

Zaplanowałam dni adaptacyjne dla Was i Dzieci, jednak nie potrafię ostatecznie potwierdzić, czy będą realizowane w tradycyjnej formie, czy w mniejszych grupach.

Proszę, abyście śledzili naszego Facebooka: Przedszkole Miejskie w Maszewie. Jeśli zaistnieją jakieś zmiany, będę Was informować. Możecie również zadzwonić do przedszkola po 19 sierpnia 2020 r. (tel. 91 4187608).

Proszę jednocześnie, abyście podczas dni adaptacyjnych byli przygotowani na to, by zaopatrzyć się w maseczki oraz by dziecku towarzyszył tylko jeden z rodziców.

Jestem pełna nadziei, że nowy rok szkolny rozpoczniemy bez większych trudności, czego Państwu i sobie życzę.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Rojek