Przedszkole Miejskie w Maszewie: rok szkolny 2020 - 2021

16 czerwca 2020 22:46 | Komunikaty

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice, Kochane dzieci.

W związku z pandemią, uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020

w Przedszkolu Miejskim w Maszewie

nie odbędzie się.

Chcielibyśmy, aby dzieci odebrały z przedszkola upominki, które zostały dla nich przygotowane.

Spotkanie z wychowawcami odbędzie się wyłącznie na placu przedszkolnym.

w godz. 15.00 – 17.00  w grupach: 8 dzieci (dziecko plus 1 rodzic).

Wychowawcy  poinformują Państwa o  podziale na grupy i o godz. spotkania każdej z grup.

Prosimy, aby Państwo przestrzegali dni i godzin spotkania.

Harmonogram spotkań :

Grupa I – 24.06.2020 r. (środa)

Grupa II – 26.06.2020 r. (piątek)

Grupa III – 25.06.2020 r. (czwartek)

Grupa IV– 23.06.2020 r. (wtorek)

Rodzice, którzy nie będą mieli możliwości przyjścia, lub z obawy przed zakażeniem podejmą decyzję o nieuczestniczeniu w spotkaniu,  prosimy, aby indywidualnie umawiali się z wychowawcą po odbiór upominków .

Prosimy również, aby wszyscy uczestniczący w spotkaniach, byli zaopatrzeni w maseczki.
Ze względów na panującą pandemię, odbędzie się ono z zachowaniem dystansu społecznego
i z przestrzeganiem zaleceń sanitarnych.

W związku z aktualną sytuacją, jeśli będzie taka konieczność, spotkania  z wychowawcami  mogą być odwołane (o wszelkich zmianach poinformują Państwa wychowawcy, m.in. poprzez zamieszczenie informacji na Facebooku).

Małgorzata Rojek - dyrektor